Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.
2a

O nás

Nabízíme filtry, filtrační vložky a příslušenství filtrů pro veškerá osobní auta, nákladní vozy, stavební a zemědělské stroje, kompresory, průmyslové výrobní závody a mnoho dalších aplikací...Zajistíme Vámi hledaný filtr podle označení, rozměrů, fotografií, dodaných vzorků, dokumentace atd.Poradíme s výběrem správného filtru. Naše cenové relace jsou více než příznivé.Dodáme filtry podle požadavku zákazníka. Filtry originální i 100% plnohodnotné náhrady. Naše nabídky jsou srozumitelné a obsahují přesné informace. Dodáváme jednotlivé kusy i obrovské serie.Mezi naše stávající zákazníky patří velmi významné firmy jako ČEZ, Škoda Auto, Skanska, ale stejně tak drobní živnostníci i sokromé osoby. Snažíme se vyhovět každému i když je to někdy téměř nemožné.Každý požadavek zákazníka řešíme k jeho maximální spokojenosti. Obchodním firmám a živnostníkům po registraci a ověření poskytneme adekvátní slevy. Individuální přístup je u nás samozřejmostí.

Pro jakékoliv informace prosím volejte info linku +420.840889988 - v pracovní dny od 7 do 15 hodin.

Doprava

 K doručení objednaného zboží využíváme buď vlastní rozvoz a nebo zasíláme zboží prostřednictvím dopravních firem GLS, České pošty a DPD. Manipulační poplatek za tuto službu je 165 Kč bez DPH.
Při objednávce nad 5000 Kč bez DPH zasíláme zboží bez manipulačního poplatku.

Zaměření u zákazníka

 V naší nabídce je také možnost (v případě nutnosti) zaměření přímo v provozu u zákazníka.

Výroba filtrů

Pro výrobu využíváme vlastní prostory i externí firmy z našeho okolí.

Obchod s důvěrou

payments we accept

Platby lze realizovat bankovním převodem na náš korunový účet vedený u mBank a nebo EUR účet vedený u Slovenské spořitelny. Dále lze také platit prostřednictvím služby PayPal. Do budoucna plánujeme možnost platby platebními kartami.